LOKALNE CENTRUM WOLONTARIATU

LOKALNE CENTRUM WOLONTARIATU

Projekty - wybierz podmenu:

Warsztat biżuteryjny

Data publikacji: 2016-09-09

W dniach 09.09.2016 r. w ramach realizacji projektu Wolontariusze Na Medal dofinansowanego z Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2016 r. odbyły się Warsztat Biżuteryjny poprowadzone przez Panią Emilię Golińską i Panią Lucynę Roszak. Podczas warsztatów uczestnicy projektu zdobyli wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu tworzenia biżuterii.

Warsztat biżuteryjny Warsztat biżuteryjny Warsztat biżuteryjny Warsztat biżuteryjny Warsztat biżuteryjny Warsztat biżuteryjny Warsztat biżuteryjny Warsztat biżuteryjny

Blok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieci

Data publikacji: 2016-06-15

W dniu 15.06.2016 r. w ramach realizacji projektu Wolontariusze Na Medal dofinansowanego z Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2016 r. odbył się blok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieci poprowadzony przez Panią Annę Bober.
Szkolenie składało się z dwóch części:
1. Balonowe wariacje - uczestnicy szkolenia poznali metody modelowania balonów oraz zabawy z ich wykorzystaniem.
2. Malowanie twarzy - uczestnicy szkolenia zdobyli wiedzę praktyczną w malowaniu twarzy oraz poznali wzory najbardziej modne i lubiane przez dzieci.

Podczas trwania szkolenia uczestnicy projektu odwiedzili dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej w Szkole Podstawowej Nr 4 , gdzie zaprezentowali zdobytą podczas szkolenia wiedzę. W ramach podziękowania dzieci przygotowały dla Wolontariuszy kartki i zaśpiewały dla nich piosenkę.

Blok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieciBlok szkoleniowy z zakresu prowadzenia animacji dla dzieci

Warsztaty Decupage

Data publikacji: 2016-06-10

W dniach 09.06.2016 r. i 10.06.2016 r. w ramach realizacji projektu Wolontariusze Na Medal dofinansowanego z Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2016 r. odbyły się Warsztaty Decupage poprowadzone przez Panią Marię Maćkowiak. Podczas warsztatów uczestnicy projektu zdobyli wiedzę teoretyczną i praktyczną z techniki ozdabiania przedmiotów decoupage.

Warsztaty DecupageWarsztaty DecupageWarsztaty DecupageWarsztaty DecupageWarsztaty DecupageWarsztaty DecupageWarsztaty DecupageWarsztaty DecupageWarsztaty DecupageWarsztaty DecupageWarsztaty Decupage

Międzypokoleniowe Ognisko Integracyjne Wolontariuszy

Data publikacji: 2016-06-07

W dniu 07.06.2016 r. w Żylicach odbyło się międzypokoleniowe ognisko integracyjne Wolontariuszy, które miało na celu integrację Wolontariuszy, a także wymianę doświadczeń w wolontariacie, promocje wolontariatu na terenie gminy Rawicz.
Międzypokoleniowe ognisko Wolontariuszy zostało zrealizowane w ramach projektu "Wolontariusze Na Medal dofinansowanego z Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2016 r.
Kadra nadzorująca projekt serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w ognisku. Stowarzyszeniu Żylicka Rzecz Babska serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji wydarzenia.

Międzypokoleniowe Ognisko Integracyjne WolontariuszyMiędzypokoleniowe Ognisko Integracyjne WolontariuszyMiędzypokoleniowe Ognisko Integracyjne WolontariuszyMiędzypokoleniowe Ognisko Integracyjne WolontariuszyMiędzypokoleniowe Ognisko Integracyjne WolontariuszyMiędzypokoleniowe Ognisko Integracyjne WolontariuszyMiędzypokoleniowe Ognisko Integracyjne WolontariuszyMiędzypokoleniowe Ognisko Integracyjne WolontariuszyMiędzypokoleniowe Ognisko Integracyjne WolontariuszyMiędzypokoleniowe Ognisko Integracyjne WolontariuszyMiędzypokoleniowe Ognisko Integracyjne Wolontariuszy